Сертификати

Сертификати

 armirano1 Сертификат за Двослојно матирано / прозирно армирано црево               ...  pe-ramno1 Сертификат за Полиетиленско рамно разводно црево за електрицни инсталации (Ø18)
         

 

pe-rebrasto1  Сертификат за Полиетиленско ребрасто разводно црево за електрични инсталации (Ø22) ... propan-butan-8-1  Сертификат за ПВЦ  црева за пропан бутан  (Ø8 )                                                                                                                 
       

 


         
propan-butan-10-1  Сертификат за ПВЦ  црева за пропан бутан (Ø10) ...  prozirno1 Сертификат за Транспарентно пластично црево          

 


 

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

logo perplast1

Адреса: с. Фалише 1220,
Тетово, Македонија

+389 (044) 335 495
+389 (044) 335 495
+389 (0) 75 224 344
+389 (0) 75 209 600

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

www.perplastkompani.mk

Нашата цел...

Нашата цел е да бидеме на највисоко ниво во поглед на квалитетот и професионалноста на производите кои ги нудиме !