Контакт информации

Перпласт Компани

Контакт

Адреса:
с. Фалише 1220, Тетово, Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 (044) 335 495

Факс: +389 (044) 335 495

Мобилен: +389 (0) 75 224 344 // +389 (0) 75 209 600

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

logo perplast1

Адреса: с. Фалише 1220,
Тетово, Македонија

+389 (044) 335 495
+389 (044) 335 495
+389 (0) 75 224 344
+389 (0) 75 209 600

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

www.perplastkompani.mk

Нашата цел...

Нашата цел е да бидеме на највисоко ниво во поглед на квалитетот и професионалноста на производите кои ги нудиме !